حقيقت خواه

حمیدرضا حقیقت‌خواه

دکتر حمیدرضا حقیقت‌خواه، دانش آموخته دوره 9 از اول راهنمایی تا انتهای دبیرستان در نیکان تحصیل کرده است. وي ابتدا وارد دانشگاه تهران در رشته پزشکی شد و بعد از سپري كردن دوره سربازی، دوره تخصص رادیولوژی را در دانشگاه شهید بهشتی با درجه ممتازگذراند. او بعد از طی یکسال خدمات پزشکی در مناطق محروم استان کردستان به عضویت هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درآمد و از سال 1380 تا کنون در بیمارستان شهدای تجریش مشغول فعالیت‍های آموزشی، پژوهشی و درمانی است.
دكتر حقیقت‌خواه موفق به طی دوره‌های تکمیلی متعدد در کشورهای مختلف جهان و فلوشیپ در زمینه های CT اسکن، MRI ، اینترونشنال رادیولوژی (Interventional Radiology)، سونوگرافی غربالگری سلامت جنین، درمان واریس با لیزر، درمان تومورها با RF و MW و نیز مداخلات تشخیص درمانی (oncology intervention) رادیولوژیک دربیماران سرطانی شده است.
دکتر حقیقت‌خواه با چاپ مقالات متعدد و ارائه سخنرانی‌های بسيار در داخل و خارج از کشور در حال حاضر دانشیار و معاون پژوهشی گروه رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشد .ایشان همچنين دبیر کنگره رادیولوژی ایران در سال 2014 و نیز دبیر علمی کنگره‌های مختلف رادیولوژی در طی سال‌های اخیر بوده است.